Wyjazd dla seniorów w Beskidy

Po Tatrach Beskidy, a konkretnie Beskid Żywiecki, to najwyższe polskie góry. Ta okolica przyciąga jednak nie tylko miłośników pieszych wędrówek! Żywiec, Szczyrk czy Wisła obfitują w różnorodne atrakcje, takie jak muzea czy karczmy z lokalną kuchnią. Z kolei dzięki kolejkom linowym liczne szczyty są dostępne dla wszystkich, bez względu na wiek i kondycję fizyczną.

Beskidy (wycieczka 3-dniowa)

Podczas wycieczki znajdzie się czas zarówno na podziwianie beskidzkiego krajobrazu, jak i zwiedzanie wyjątkowych atrakcji regionu, od wystawy koronek koniakowskich, po zabytkowy pałac Habsburgów.

W programie: Żywiec, wjazd na Skrzyczne, Koniaków, Wisła, zamek w Pszczynie

Zobacz program wycieczki

I dzień

  • wizyta w arcyksiążęcym browarze oraz Muzeum Browaru w Żywcu
  • spacer po Żywcu – Rynek, Stary Zamek, katedra, źródełko św. Wita

II dzień

  • wjazd kolejką linową na Skrzyczne – najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego, zjazd kolejkami linowymi Pętlą Szczyrkowską
  • wizyta w Muzeum Koronki w Koniakowie

III dzień

  • spacer po Wiśle: skocznia narciarska, Muzeum Adama Małysza z galerią sportowych trofeów, enklawa starego budownictwa drewnianego – Muzeum Beskidzkie, Pałacyk Myśliwski Habsburgów
  • zwiedzanie zespołu pałacowo-parkowego w Pszczynie

Najważniejsze atrakcje

Dowiedz się więcej o najważniejszych miejscach i zabytkach, czekających na odkrycie podczas wyjazdu dla seniorów w Beskidy.
Kliknij na zdjęcie, by zobaczyć opis.

Skontaktuj się

Zainteresowała Cię ta wycieczka?

Zadzwoń …

… jeśli chcesz porozmawiać z osobą, która specjalizuje się w organizacji wycieczek dla seniorów. Codziennie doradzamy wielu osobom, jak przygotować naprawdę udany wyjazd.

Napisz maila …

… jeśli chcesz w takiej formie przedstawić swoje oczekiwania. Zapoznamy się z nimi i oddzwonimy, aby wspólnie ustalić szczegóły.