Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

o nas

Biuro Turystyczne Horyzont to firma, która zajmuje się organizacją wyjazdów dla grup zorganizowanych już od 1995 roku. Wszystkie te lata to czas intensywnej pracy nad wizerunkiem firmy i ugruntowaniem pozycji na rynku. Dzisiaj Horyzont to cztery oddziały: w Poznaniu, Wrocławiu, Bydgoszczy i Warszawie, zlokalizowane tak, aby być dostępnymi dla każdego Klienta mieszkającego w różnych częściach Polski.

Do dziś zaufało nam już wielu Klientów organizując z nami wycieczki szkolne, zielone szkoły, wyjazdy firmowe oraz pielgrzymki. Wciąż ulepszamy naszą współpracę z pilotami wycieczek, przewodnikami oraz animatorami czasu wolnego, tak aby przygotować, najlepiej spełniającą oczekiwania Klienta, ofertę.

Duża różnorodność programów wycieczek szkolnych oraz zielonych szkół sprawia, że wielu nauczycieli od lat organizuje wyjazdy tylko z Horyzontem. Indywidualne podejście do Klienta pozwala wyjść naprzeciw wymaganiom stawianym nam przy organizacji imprez firmowych oraz wyjazdów integracyjnych.

Nasze podejście do organizacji wyjazdów pielgrzymkowych sprawia, że coraz więcej wspólnot chcących odkrywać świat chrześcijański decyduje się na wyjazdy właśnie z Horyzontem. Zapraszamy do organizowania pielgrzymek z nami.

kontakt

Skontaktuj się z nami, zorganizujmy udaną wycieczkę

Zadzwoń ...
... jeśli chcesz porozmawiać z osobą, która specjalizuje się w organizacji wycieczek na zamówienie!  Codziennie doradzamy wielu osobom, jak przygotować naprawdę udany wyjazd.

 Napisz maila ...
... jeśli chcesz w takiej formie przedstawić swoje oczekiwania. Zapoznamy się z nimi i oddzwonimy, aby wspólnie ustalić szczegóły.

oddzial

Nasze oddziały

POZNAŃ ul. Taczaka 20/3A, tel. 61 852 32 22

WROCŁAW ul. Powstańców Śląskich 116, tel. 71 367 08 92

BYDGOSZCZ ul. Podolska 1, tel. 52 322 66 54

WARSZAWA Plac Europejski 3, tel. 22 350 65 95